Teslimat Koşulları 

Mağazamız siparişlerinizin bize ulaştığı andan itibaren işlem görmeye başlar ve en kısa sürede Sürat kargoya teslim eder. Mesai saatleri içerisinde siparişi ve ödemesi alınan ürünler, ürünün ayrıntılarında belirtilen teslimat süresine göre (en geç 1-2 iş günü içinde) kargoya teslim edilir. Adresinizde bulunmadığınız takdirde siparişinizi adresinize en yakın şubeden teslim alabilirsiniz. Eğer kargonuzu, kargo şubesinden kendiniz teslim almak isterseniz sipariş verirken kargo teslim adresi bölümüne şube teslim yazabilirsiniz. 

 Saat 15:30'den sonra veya haftasonu onaylanan siparişler bir sonraki iş günü itibariyle işleme alınacaktır. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti iccamasirin.com tarafından ödenir ve vermiş olduğunuz adrese siparişiniz teslim edilir.


Bayram ve resmi tatil günlerinde gönderim yapılamamaktadır. 

 

Teslimatta Dikkat Edilmesi Gerekenler


Paket Kontrolü : Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.


Hasarsız Görünen Paketler : Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Paket üzerinde ki seri numarayı not edip lütfen bize bildirin.


Ücret Talebi : Kargo yetkilisi veya bu kılıkta herhangi bir şahıs sizden ücret talep ediyorsa kesinlikle ödeme yapmayın. Bu tür talepleri lütfen bize bildirin. Yalnızca kargo ücreti müşteriye ait gönderilerde kargo şirketi ücret tahsil edebilir. Gönderi ücreti ödemeniz gerektiğinde Mağazamız size bu bilgiyi vermiş olmalıdır.

 

 İade Koşulları ve Değiştirme İşlemleri
 
 Satın alınan ürünlerde hijyen sebebiyle değişim ve iade yapılamamaktadır. Fabrika hatalı ürünlerin iadesi ve değişimi yapılmaktadı